Jesenná fantázia z plodov zeme

V čase od 29.9. – 2.10. 2015 prebiehala v Podduklianskom osvetovom stredisku okresná súťaž určená pre Základné školy venovaná  jesennej  tematike, do ktorej sa pod vedením OZ PRINED zapojili aj žiaci ZŠ Komenského. Cieľom súťaže bolo posilniť vzťah detí k prírode, poznávať jej produkty  a rozvíjať fantáziu pri vytváraní a aranžovaní rôznych výrobkov. Žiaci mohli pri svojej práci použiť  prírodné materiály ako gaštany, bukvice, lístie, mach, šišky, šípky,  orechy alebo produkty zo záhrady (tekvice, cukety, patizóny, zemiaky, kukurica, strukoviny a ovocie).  Do súťaže sa zapojili nielen žiaci zo Základných škôl zo Svidníka, ale aj okolitých škôl. V kategórii kolektívnej práce žiačky našej školy obsadili 2. miesto. Srdečne blahoželáme.